Фіналісти Телеком-акселератора 2.0 обрані

314 жовтня на території інноваційного парку UNIT.City відбулась фінальна подія Телеком-акселератора Radar Tech за підтримки Київстар – DemoDay 2.0. Всі учасники акселераційної програми презентували свої проекти та ділились власними досягненнями, а Київстар разом з Radar Tech назвав стартапи, обрані для комерційного запуску в партнерстві з телеком-оператором.

Серед фіналістів:

1.mBill

Сервіс з прийому платежів для малого та дуже малого онлайн бізнесу та приватних осіб, що приймають платежі на карту, в т.ч. тих, що ведуть бізнес в соціальних мережах.

2.WInfoSpot

Інтерактивний сервіс взаємодії з клієнтами в точках продажі та обслуговування, з використанням звичного каналу Wi-Fi. Пропонує широкий набір інструментів для створення та редагування персоналізованого контенту (рекламні пропозиції та інформація) на локації без необхідності реєстрації користувача.

3.HexWix

Рекрутинговий сервіс для кіберспорту. Веб-портал для пошуку команд та гравців до команд.

4.Simo AR

Браузер доповненної реальності, інноваційний маркетинговий інструмент з можливістю візуального пошуку.

5.UnexploredCity | Недосліджена країна

Соціальна платформа тематичних електронних екскурсій містами України з розгалудженою базою експертів.

 

Перші чотири стартапи отримали можливість комерційного запуску з компанією Київстар. Проект UnexploredCity отримав контракт в рамках корпоративної соціальної відповідальності телеком-оператора.

“Завдяки телеком-акселератора наші команди отримують навчання, навички і – найголовніше – потенційний контракт з найбільшим гравцем на телеком-ринку Східній Європі. На старті у нас було 1866 заявок, 34 потрапили до півфіналу і 11 – в фінал “, – зазначив глава правління Radar Tech Максим Бахматов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *